Дискусия: Млечен шейк и убийствени торти

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 31.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Млечен шейк и убийствени торти

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно печене!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За всички задачи ще са необходими 18400 17200 растения. Само за редичката+предметите - 14960 13760 растения.
    Количеството изскачащи е в зависимост от избрания вариат, все пак общо от двата вида около 140 за едно ниво.
     
    Последна редакция: 31.8.21
    лудакрава1, shiky, Bamze и 3 други харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Подигравките продължават, средно-трудно за мен означава почти невъзможно, 5-6 дни напрежение и нерви за нищо, направете нещо за удоволствие на фермерите, стига сте ни напрягали:mad:>:(.
    Искам евент да пея и копая, не да ми се плаче:cry:, стига сте ни изпитвали търпението.
     
    shiky, elei52, koteto9 и 4 други харесват това.
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Само 1 път ли могат да се купят сезонни точки?
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От магазина - да.
    Но иначе се печелят наградни точки за сезона при изпълнението на задачите - 2х 150, 2х 220, 2х 300, както и 2 токена.
     
    Последна редакция: 31.8.21
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  6. terazinni

    terazinni Напреднал

    Сандъчетата са ми слабост, особено даващите селектирани. Тъй че, ще се пусна по течението.
     
    .TAINNA., Кратунка, kakata13 и 2 други харесват това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Реда е хубав,дава проценти,ше се играе;):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  8. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    Ред,който не е за изпускане.А и ще трябват много неща --ще има движение по пазара --устройва ме :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  9. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя, възможно е някой от продуктите да ме затрудни, но има време да допълня запасите, ама преди това ще трябва по-внимателен прочит на информацията за събитието и инвентаризация на плевнята xD, значи по-късно, не точно сега.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  10. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Опитвам се да пренебрегвам постовете ти ,но ти прекаляваш понякога .Вечно ревеш за гулдени винаги евентите невъзможни наградите калпави ама никой не те кара да играеш.Искаш вълшебни шапки и дървета ама няма такова нещо като безплатен обяд.Няма кой да влага пари за сървъри демейни работници офиси и т.н. консумативи ,за да играеш ти безплатно и да вали дъжд от злато.Какво му е на събитието има си перфектен ред има и пиколо е да лежиш и да лапаш само няма и в реалния живот. Доколкото разбрах вече почиваш жива и здрава дълги години какво да кажат работещите нямащи възможността да цъкат по цял ден ако ревяха форума да се е спукал по шевовете.Не виждам никаква подигравка в това събитие.Два дена съм свободен ако колелото даде плевня имам скътан някой бонус за растения и малко ресурси ще се възползвам.Успех на всички.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От 11.01 за мен играта не е това, което беше, за съжаление, дори без евенти е изнервяща.
    Не ми харесва да играя цяла седмица, за да събера растения, понякога да изпразня плевнята и накрая да ми се пръкнат захарен клен, маслина или оранжеви обори на пауни и други животни, а за пиколото, искам и на мен да ми се пада нещо свястно от време на време, затова играя.
    Колелото понякога да ми дава бонус или техника, а не сол, захар и тем подобни, не заслужаваме ли?
     
    elliss_bg, -helixme4o-, shiky и 5 други харесват това.
  12. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Не играете от вчера, но искам приятелски да ви предупредя, да не разчитате много на часа:)Довечера щом ви прочета, да няма драми и валериани;)Успех :music:
     
    -niksan-, лудакрава1, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :DxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  14. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    Пропускам, от последните загадъчни нищо не получих, обори и дървета отпреди 3-4 години. Успех, който се реши да копае и сади, аз ще почивам и ще чакам по-добри предложения.
     
    shiky и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Играта е много зле. Клиент, браузъри, зарежда като на умряло. Момичета от екипа сръчкайте БП да оправят нещата. Едва се зарежда, а компа пак започна да вие като в предишните им проблеми. Пуснаха евента, пуснаха сезона, накичиха кошниците да ми се мотаят в краката и да бавят всичко иииии омазаха пейзажа.
     
    -helixme4o- и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  16. megi660066

    megi660066 Младши експерт

    играта е безобразно бавна а за изкачащите от бахама да не говорим от трите полета двете с дървета 93 броя пълна скръб
     
    -helixme4o- и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  17. ka-linka

    ka-linka Пазител

    50 шоколадчета само, с растението съм добре, 7800 до тук, но почвам по-бавно, защото не мисля, че ще ми стигне шоколада
    няма смисъл да хабя супер тор
    приятно копане на всички
     
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    отпуши се. Сега играта върви добре. Острова обаче е зле. Не ни дават шоколад, а само на бисквити са ни оставили :oops:
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  19. kakata13

    kakata13 Ветеран

    То че на негри шоколад се не дава щот ше си изпоядат пръстите е отделен въпрос,ама така яко затегнато кранчето е много болен въпрос>:(:cry:>:(
     
    shiky, pile-pale, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    айде и бисквитките намаляха. БП алоооуууу пусни кранчето бре? разхлаби малко въжето а? дай на народа бисквитки и шоколад да си ги маже >:(
     
    shiky, ka-linka, kakata13 и още 1 човек харесват това.