Дискусия: Мания за животни

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 19.10.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Мания за животни 16

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно селектиране!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Айде вече вземете се в ръце това вашето минава всякакви граници какви са тия 410000 значка за бозайници имали вярно инфо напоследък?!!!Как мъничко е така не ви стана неудобно от играчите .....и без закъснели извинения човек се извинява ако сгреши един път неволно вашето стана постоянство...
     
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, какво имаш предвид, не откривам някъде такава информация?

    П.П. Открих грешката и тя не е по наша вина. Ще съобщя да я оправят, благодаря ти!

    П.П.П. Оправено! Държа да отбележа, че във всички форуми беше така, но предполагам сте го забелязали! Отново благодаря за информирането!:)
     
    Последна редакция: 19.10.22
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Абсолютният минимум за изпълнение на евента са 280 зомби овце.:):) За мен е приемливо, аз се обзаведох с доста по-голяма бройка. Но който продължава да трупа нужното количество, сега е момента да се ползва цъкалката "Провален ескперимент +" според мен.;) Успех на всички.
     
    .TAINNA., -niksan-, bomberabg и още 1 човек харесват това.
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Надгробна игра също ще помогне малко - +50% добив от зомби-овчарници, за 3 ч.
     
    .TAINNA., tanyamery, bomberabg и още 1 човек харесват това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    Животни имам, супер храна имам, имам какво да селектирам за читалището от птиците и бозайниците. Ще си го изиграя.
    Не съм сигурна освен значките какво точно ще се предава в пълнолунните задачи, но мисля, че ще се справя с всичко.
    Приятна вечер, фермери!
     
    nasko9898 и .TAINNA. харесват това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Много ги обичам такива задачи ,който можеш да ги завършиш за 15 минути.Довечера включвам мигновен селектиране.Зомби овцете не знам кога съм ги отгледал,налични имам 1630 броя
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  8. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Откъде се взимат „провален експеримент” и „надгробна игра”?
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    пълнолунни продукти.
     
    tanyamery харесва това.
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    "Провален експеримент" е от събитието, което току що свърши - Мистериозна научна лаборатория 2000 v2.
    "Надгробна игра” - от събитие от 2019г "Пробуждането".
     
    .TAINNA., tanyamery и mushnu4ka харесват това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Само уточнявам, че става въпрос за "Провален експеримент (+)"
    За другото виж отговора на [[Fermerkaa]].
    Приятна игра!
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. buba62

    buba62 Главен болярин

    Благодаря за отговора. А това тиня и другите от работилниците ли означава или означава това, което в плевнята виждаме като Пълнолунни продукти? За това ми е чуденето.
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Не съм Кобрелия, но ще отговоря. Всичко, което се вижда в плевнята в категорията Пълнолунни продукти, т.е. растения, животни, продукти, плодове, вкл. селектираните зомби овце.
    Приятна игра!
     
    tanyamery и buba62 харесват това.
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ще остане ли за постоянно в разплодника опцията за селектиране на зомби овцете ?
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Питаш дали само по време на пълнолуние ще могат да се селектират зомби овцете? Или питаш дали въобще остават в играта?
     
    tanyamery харесва това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Дали ще останат за постоянно в разплодника. Нали така или иначе всички, които селектираме са си налични постоянно.

    П.П. Имам и др. въпрос - ще можем ли да строим жълто подобрение в магазина на Джак за зомби овце ?
     
    Последна редакция: 20.10.22
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    На тестов сървър и след края на събитието, както и след края на пълнолунието се виждат в разплодника.
    :)

    Понастоящем - не. В бъдеще - няма как да зная.
     
    Последна редакция: 20.10.22
    tanyamery харесва това.
  18. buba62

    buba62 Главен болярин

    Готово, приключено. Даже бройките селектирани зомби овце за новия куест в читалището. Бързо се изиграва този вид евент.
    За стойност предавах куоки, токачки и домати страшилища.
    Сега ще се възползвам от селектирането с 1 супер храна и още малко ще поселектирам за читалището.
    Приятен следобед, фермери! И хубави прескоци от бейби бума!

    П.П. Приключих със селектирането за този бейби бум. Предоволна съм, успях да произведа 1 златен щраус, 1 гулденова котка и
    3 златни котки и цели два куеста със селектирани отметнах най-сетне. Останах само с 49 котки, но ще си произведа пак. Доста фермерски монети събрах и най-сетне можех да си позволя да грабна Забавно плуване (+) от магазина. Вече обмислям как и кога да произведа най-бързо исканите вендиго за новия пълнолунен куест, че Пиколо има там, не знам как ще спя докато не го взема ;)xD.
     
    Последна редакция: 20.10.22
    tanyamery харесва това.
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    На който не достигат 20 зомби овце, а има звезди може да си ги вземе от дървото на мъдростта.

    Бубе, само 65 вендиго те делят от мечтаното Пиколо ;).
     
    Последна редакция: 20.10.22
    kakata13, buba62 и bubolina_8 харесват това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Когато имаш уцелини плевни,храниш само със супер тор животното.

    Приключих,за 10 минути.Ресурсите който вкарах в задачата с пълнолунни продукти,само надгробна свещ предавах.
     
    buba62 и tanyamery харесват това.