Дискусия: Мания за животни

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 6.8.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Мания за животни

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието!

    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mell

    mell Редовен

    Насекомото пръчица от къде? Виждам 2 пъти гущера, ама насекомото не мога да го видя.
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От биом за насекоми-пръчици - награда в 7 задача при членестоногите.
    :)

    П.П. Оборът за гущера се печели само веднъж. Пак от 7 задача, но при влечугите.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. mell

    mell Редовен

    Сега вече е така-преди беше 2 пъти гущера..
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма да споря с теб, но най-отдолу на табличките има дата и час на последната им промяна.
    Приятен ден!
    :)
     
    .TAINNA., milena7004, staneli и 3 други харесват това.
  6. *Aleksa*

    *Aleksa* Младши експерт

    Новите обори ми харесват, ще играя трите задачи до 7-мо ниво. 3 x 38 значки - общо 228 бр. СХ.
    Приемливо е, селекции имам достатъчно, обикновени също. Заредих и ще чакам бейби бум.
     
    .TAINNA., staneli, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз мисля да го изиграя, стига да имам достатъчно животинки.
     
    .TAINNA., staneli и *Aleksa* харесват това.
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    Селектирани няма да давам :). Проверих си плевнята - ще го мина с крокодили, тюлени и омари. А пък и ББ щом ще има, и значките ще набавя - имам още много дупки за запълване из куестовете за селектиране :oops:.
     
    *Aleksa*, ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и още 1 човек харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А гущера и пръчиците на Баха ли ще живеят? Те че ги обвързват събитията едно с друго вече стана ясно на всички, но защо спъват затруднените играчи да си развъдят животни на Баха? Изскачащи за другото събитие само от растения и дървета, а там може да си помогне човек с крокодили, змии и други животинки !!!!!!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и mell харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    мравка ... Гледам че я има при членестоногите, а при мен не се е отбила. Дайте пътечка моля за мравката как да я примамя да дойде при мен :)
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Все пак е най-новото животно към момента. (Но базовата й ст-ст като за животно във фермата е добра, само чинчилите я бият понастоящем.)
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Загадъчен-обор-„Тартан“.18469/

    П.П. Сигурна съм, че като всичко друго въпросният загадъчен обор все в някой момент ще се появи в разните награди. Дано те споходи тогава късметът!
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    С любимите им манджи, ръси, може и да надушатxD, аз също я нямам, но се надявам на някой ПиТ да се сдобия и с мравка, чинчила, дори и морски дявол:oops:xDxDxD.
    Сега ще взема това, което са решили да дадат, за другото ще чакам и ще се надявамxD.
     
    лудакрава1, tanyamery, *Aleksa* и 2 други харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Много ти благодаря, Мушинка. Благодаря за пожеланието. От твоите пръстенца в очите и ушите на БП :) Сетих се за загадъчните обори от преди месец. Тогава таинна с 25 обора изтърва мравките, а гифт с 5 обора взе една мравка. Колко се зверих, докато я намеря, а тя се скрила при чинчилата. Добре, че имам приятел дето помни, че имам xD
     
    *Aleksa* и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  15. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Определено ще го играя, животинките ми харесват, чакам ББ :D:D:D
     
  16. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    приключих с манията , падна ми се смарагдов варан и червени пеперуди, днеска определено ББ е добър
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  17. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Когато имам СХ, тези евенти най ги обичам, приключват още със старта. Само дето щеше да е по-добре да се пада фермерска монета с всяка селекция, че на мен ми трябват още много монети......... :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  18. gimitko

    gimitko Кандидат за признание

    Обичам игри които се изиграват за 30 минути:music:
    От селекциите,от сини императорски ми се падна виртуална пеперуда,от обикновени анаконди една кръстосана анаконда.:D
    Падна ми се смарагдов варан и червени омари,вместо омарите предпочитах розови анаконди или червен краб,но всичко е ок.:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  19. ludko52

    ludko52 Активен автор

    Тези игри са най-готини, има няма час и са готови, не копаш, не садиш, не береш, хоп и готово.:D:D:D
     
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И при това им се отпуснаха цели два нови обора и производство! :) Всички роптаят срещу многото бройки, но аз като се замисля над тези свързани евенти и куестове съзирам опит за улесняване на играча, макар че играта отдавна вече е за неработещи хора.
     
    dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и kakata13 харесват това.