Дискусия: Мадагаскарски истории от обора

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 28.8.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Мадагаскарски истории от обора

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.

    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
  2. phkolev

    phkolev Стажант

    За редичката, ако играем само с по три стъпки, ще са необходими пакети за: 24 лъва, 60 хипо, 36 зебри и 120 жирафа, или 2160 мечета и 2160 топки, плюс нещата от плевнята (ако съм смятал правилно). А за всичко: 2500 мечета и 2500 топки.

    Сигурно има и по-оптимални варианти, но комбинациите са много, а и всеки има различно количество от необходимите продукти.

    Виждат ми се доста бройки изкачащи, дано БП отворят кранчето, иначе в края доста СХ ще отиде за селекции.
    Добрата новина е, че поне няма да разбутваме полетата ;)
     
  3. riki00000

    riki00000 Подрастващ автор

    Дали си заслужава ,толкова много продукти за едно редче:oops:
     
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    ...И при положение, че на Бахата сеем късо растение за болето, та там изскачащите няма да са много. Чудя се довечера дълго ли да сея там или да си цъкам кубчетата, редчето ще го взема след 2 часа, но съм минала само сребърните нива, ще трябва да посмятам дали ще се вместя във времето...
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    и защо на най натоварената мелница ще трябва да се мели >:(малко ли им се виждат другите храни дет ги мелим по 80-100 часа че да се съобразяваме и с някво събитие:mad:колкото и да е подобаващо редчето
     
    .TAINNA., milena7004 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Сей дълго утре ще продължиш с кубчетата:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  7. .water.

    .water. Адмирал

    Едното сандъче ще дава тор другото както ще рече много неща много тор ли?Гледах гледах при сандъците не го видях ако го има моля да ме извините за въпроса.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    [​IMG]
    Изобилие от много неща
    1 бр. на случаен принцип от изброените:
    30 000 ТО, 50 000 ТО, 100 000 ТО, 30 000 ТрТО, 50 000 ТрТО, 100 000 ТрТО, 30 000 МП,
    50 000 МП, 100 000 МП, 1 Сандък с инструменти, 1 Сандък с инструменти XL,
    1 Сандък с инструменти 3XL
    П.П. Извинена си, но само за сведение - има го при другите. (Между златните животни и ябълките се крие :p.)



     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., .water. и още 1 човек харесват това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    xDxDxDсладурка
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    а аз още се чудя. Не играя болето, но май ми се мързелува още xD Утре ще реша последно скачам или почивам :p
     
    [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Аааааа, не така, нали сме си дума думали да си помагаме на теглото. Аз и болето бутам, и в обора скачам с двата крака. Хайде и ти - рип, рип, рип! ;):p;)
     
    tanyamery, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD на куц крак не става xDxDxD
    да видя БП какви изскачащи ще даде и тогава, ако ми напълни чувалите, ще скачам с тях xDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА и ka-linka харесват това.
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не се чуди, аз харесвам такива евенти, сейш каквото ти трябва и събираш изкачащи.xD
    Аз ще го играя, до къде ще го докарам, само БП знае, с техният случаен принцип:mad:.
    Зависи какъв чувал си ушилаxDxDxD.
     
    [[Fermerkaa]], kakata13, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ако си е закърпила чувала добре от прената задача няма да избягат изкачащите;)
     
    [[Fermerkaa]], kakata13, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Тя каза, че е добър майстор на кърпенетоxD, не се съмнявам, че чувала е здрав, незнам колко голям го е закърпилаxD.
    Надявам се, че ще успея за стикера и реда, ако събера повече изкачащи, може и всички животинки да завърша нацяло:music:.
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Размерът не е от значение, нали така пишат по рекламите? xD Чувал да е, кърпих уж добре, дано нямам някоя изтървана дупка, че ако тече, пътека до другите играчи ще направя xD
     
  17. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    До обяд ще приключа с болето и после ще боцкам каквото си искам-треволяк,дървета,животинкиxD
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и -niksan- харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Карай само на едно нещо,еднакви часове,да влизаш два пъти в фермата и да обираш,да не висиш в нея постоянно:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., kakata13 и още 1 човек харесват това.
  19. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    емиииииииии, аз с 1 косене навсякъде стигнах до 5 ниво, но вече ще се наложи да смятам кое ще ми е по-изгодно - да меля пакети или да давам падащи....че нещо тоя жирав....малко е като ламя
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Защо в последно време се очерта тенденция от Вълшебното дърво да не излизат изскачащи? Някой път и 2 броя са ти от значение, а основната функция на дървото е тази - да ни добавя по някоя бройчица от текущото изскачащо.
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.