Дискусия: Ледников сезон (сезон 3)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.1.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ледников сезон (сезон 3)

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, мнения и стратегии за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
  2. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    сигурно нещо аз не разбрах, като прочетох инфото. Бонусите от подобренията са временни. Бонусите от сезонния магазин се активират веднага. Не че няма да свършат работа + за обори или растения, но ще отиват много бройки и за поръчките...
    нещо не ми излизат сметките
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., FrozenKiss и 2 други харесват това.
  3. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Продължавам да игнорирам това забавление
     
    ПЕПЕЛЯШКА, shiky, eva-mina и 2 други харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    мравешки обор още 1 бих искала, но това събитие не ми е по силите, пропускам
     
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ако това инфо беше пуснато с първия сезон, можеше и да се излъжа да наливам. След два пропуснати сезона, смисълът намалява експоненциално...
    ПП По груби сметки, сумарният ефект от % ТО за десетте купи при пет полета с хамстерови клопки е около 20 млрд. Ще го преживея някак си.
     
    shiky, [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  6. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Нова сезонна купа: новата серия от сезонни купи ще бъде пусната като знак за началото на нова година; след това
    във всеки сезон през 2020 г. ще има подобрение за тази сезонна купа; сезонната купа на играча е мерило за това
    в колко сезона е участвал през годината, а също така предоставя полезен бонус по време на всеки сезон;

    Което е пропуснато е за 2019 г. Сега почваме начисто
     
    [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА, milena7004 и 2 други харесват това.
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И така да е, продължавам да смятам, че тези милиарди ТО не си струват вложения ресурс. На моето ниво 20 млрд не стигат дори да прескоча на следващото... Отделно, че не ми допадат такива навързани едно за друго събития. Десет сезона, са десет месеца без право на отказване или почивка, за да стигнеш до 500 - 600 % в края. Без мен!
     
    -mairon, shiky, ПЕПЕЛЯШКА и 6 други харесват това.
  8. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Спокойствие и само спокойствие, както казва дебелия Карлсон от покрива. Сигурен съм, тоест... напълно убеден че от БП в най-скоро време ще пуснат цъкалка даваща 10 000 000 милиона ТО. С всичките тези домашни гадове дет ги имаме по поляните, га ги активираме таз цъкалка ще дава 100 мил. Лошото е, че за да ни вържат към играта, цъкалката щяла да бъде на час, щели да добавят още 700 нива. Като последното 1000-но, щяло да бъде числото на Греъм :cry:

    П.П. Нищо, мистър Пинки не губи надежда... някой ден... кога започна да настъпвам космите от ушите си, ще погледна с насълзени очи и ще изрева мощно: "Yippie-Ki-Yay MotherFucker!", тогаз вече ще умра спокойно и внуците ще разпръснат прахта ми над фермата.
     
    Последна редакция: 14.1.20
    ПЕПЕЛЯШКА, shiky, eva-mina и 6 други харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Само минавам да прочета кой какво пише. Сезоните изобщо не ми допадат. Навързани като свински черва и нямат край, ааа не! Обвързването до краен предел не ми харесва. Ще си копам пак свободна из нивите, ще наглеждам и оборите, ще си бера плодове и ще почивам активно :D Добре, че не се хванах на хорото. От самото начало в кривия макарон не видях светлинка и го забравих xD
     
    nadetonadeto, pepa551, -mairon и 7 други харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А аз ще играя, заради играта. Нали нещо трябва да цъкам. Скучно ми е да съм цъкалкова ферма с обиране 1-2 пъти дневно. Скучно ми е да цъкам сателитки, а и излишно, щом с една ферма и пазар понасмогвам.
    Специално този сезон - вероятно след ъпа повече няма да играя, ама знам ли като стигна дотам дали няма да ме напълзят някакви калинки или да ме нахапе щъркела xDxDxD.
     
    лудакрава1, arseniq1, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  11. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Малко съм озадачена след като за този сезон дават общо 5 токена, защо в магазина пише:" +1 бр. от растения за 1 час", цена 5 токена - може да бъде закупен многократно !?!?!? o_O Тази тенденция с тези сезони е КОШМАР !!!! Тук май се цели масово редуциране на играчите за ТОПА. И как се предполага напредък в читалището с тези нон-стоп евенти, куести и целогодишно наливане в тези сезони ???? Нововъведенията на БП са направо заробващи, защо все повече усложнявате нещата !!!!!
     
    Последна редакция: 13.1.20
    ПЕПЕЛЯШКА, stafi, *Aleksa* и 4 други харесват това.
  12. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    ъпа е на една крачка от мравките, най-вероятно те да те налазят
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  13. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    На мен звучи ми куриозно, БП съвсем се взеха насериозно xDxDxD
     
    mell, stafi, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Само предположение изказвам, че може да има награда токен в някое събитие. (Ако не ми изневерява паметта - в предния сезон имаше.)
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  15. dedoto

    dedoto Адмирал

    мен със предния сезон така ме нахапаxD че категорично пропускам8)а и от предния ми намаля много ресурса в плевнята а като гледам новия ще трябва да хвърля милиони:wuerg:
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]] и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ще ми е много интересно как без сателитки всекидневно се изпълняват поръчки и се играят събития, в продължение на 10 дълги сезона и всичко това за ъп даващ % ТО във ферма, която не е цъкалкова. Оксиморон в най-чист вид според мен :)
     
    Doremi, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  17. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Още по-забавно е, че % точки са само за тази година. Следващата година ще дава цели 8000 точки.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., dedoto и още 1 човек харесват това.
  18. dedoto

    dedoto Адмирал

    определено са се надпреварвали ква по голяма простотия да измислят:wuerg:
     
    ПЕПЕЛЯШКА, mell, stafi и 2 други харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Дедо стягай коланя, че иде още по-засукана и сложна игра. Като не ни е по силите, копаме си кротко нещо по нивите и се радваме на успяващите в сложностите на играта :D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и [[Fermerkaa]] харесват това.
  20. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    на мен пък събитието ми допада.доставям стоките за 5 минути и готово.стоките не ми се свидят.какво да ги правя в плевнята.а милиард и половина пенита не мога да ги обърна в реални пари.каквото ми трябва си го купувам.и мравка нямам.определено ще го играя.