Дискусия: Загадка на декоративното дърво

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 15.4.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Загадка на декоративното дърво
    (поредица от уикенд куестове)


    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. Храна и животни имам, имам много недовършени в читалището куести със селекции, че ако нещо по-височко се падне ще е добре дошло, може и да мръдна леко напред в някой от тях xD, де късмет xD.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. Bamze

    Bamze Болярин

    И аз ще се включа. Май е най-добре първо да селектираме, после да предаваме. Така с по-малко животни ще успеем да съберем исканите стойности за предаване. Така мисля да направя, пък да видим.
    Късмет със селекциите и приятни уикенд емоции покрай събитието! :):):)
     
    axmara харесва това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Добре, много добре, поотпуснали са се, то сандъци с неонови обори и бонуси, по една декорация плюс и редчето не е лошо. Само ден на намаленията липсва, че да селектираме за по 1 СХ.
     
    .water. и .TAINNA. харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Произволни животни ли ще се предават като стойност или от съответната категория? Не е уточнено в инфото.
     
    axmara харесва това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Произволни. Но поне според тест обикновени само от основната ферма, а селектирани - от основната и от Баха.
     
    Последна редакция: 15.4.21
    [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery и 2 други харесват това.
  7. .water.

    .water. Адмирал

    Е това вече за мен си заслужава да се изиграе 200% дори на 48 часа не звучат зле.
     
    axmara, лудакрава1, terazinni и 6 други харесват това.
  8. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    куеста и ББ започват утре от 11 ч
     
    Bamze харесва това.
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Добро напомняне! Благодаря ти!

    -----------
    И малко сметки за този уикенд. Ето какво ще ни е необходимо:
    150 значки - 300 СХ и 600 бозайника;
    40 хамстера за предаване;
    9 пухкави цветя за предаване;
    животни на стойност 455 000 МП общо за предаване /изглежда много, но не е, с около 10 селектирани животни и мъничко обикновени се постига тази стойност/.

    За да се съберат цветята, ще трябва да се изиграят всичките задачи преди последните три. Общо взето няма да може да се спести нещо от събитието, за да се вземе цъкалката.

    И един въпрос - животните, които ще се предават за стойност, от обикновените обори ли ще са или и от загадъчните?

    П.п. Всъщност може да се спести само последната задача - 30 селекции и 3 цветя - тя дава втори път цъкалката. Ако някой трябва да пести животни и СХ, това е вариантът.
     
    Последна редакция: 16.4.21
    -helixme4o-, axmara, eva-mina и още 1 човек харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Няма значение от кои. Т.е. и от едните може, и от другите (от основната фермата обаче). Както и селектирани (без значение от къде).
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  11. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря за бързия и изчерпателен отговор ! Лека нощ! :)
     
    axmara харесва това.
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, сладки сънища!
     
    Bamze харесва това.
  13. buba62

    buba62 Главен болярин

    274 супер храна и някакво количество чинчили ми струваше този куест.
    Прескок някакъв интересен нямаше. Но ми трябваха 4 камили мумия, получиха ми се и четирите от алпаки с луксозни парфюми, как да не съм малко доволна.
    Хубав ден на всички фермери!
     
    .TAINNA., Bamze и tanyamery харесват това.
  14. Bamze

    Bamze Болярин

    Събитието за този уикенд завършено. Ресурсът е предвиденият - 300 СХ, по-малко от 600 животни, защото имаше ББ и връщаше животинки обратно / слава богу/. 10 селектирани животни + 4-5 обикновени за получаване на стойността за предаване и 9-те цветя. Това е вложеното дотук + приятни емоции от играта.
    И при мен не се роди нещо зашеметяващо от ББ, но пък върнатите животинки добре ми дойдоха!
    Доволна съм. Чакам следващият уикенд!
    Приятна игра на всички ентусиасти!;)
     
    Последна редакция: 16.4.21
    лудакрава1, axmara и tanyamery харесват това.
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Утре за втората част, няма ли да има ББ ? П. П. Е, не ! Какво е това време за ферм. монети - 6 часа и то в работно време ? Жива подигравка.
     
    Последна редакция: 22.4.21
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За утре вече е ясно, че ББ няма да има.
    Но нека започне утре събитието, да пием по късно предобедно кафе, да се огледаме и ослушаме...
    ;):)
     
    Zlobara, eva-mina, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  17. Bamze

    Bamze Болярин

    Според календара ББ ще има събота и неделя. Аз ще играя тогава.

    Ето ги и сметките за вторат част на куеста:
    600 влечуги и 300 СХ - 150 значки
    455 000 МП стойност на предадени животни / не само влечуги/
    40 анаконди за предаване
    9 изящни цветчета

    Успех в начинанието, късмет със селекциите и забавление с играта ви пожелавам! :):):)

    П.п. Искам да споделя - за стойността на предаваните животни ще заложа на прилеп албинос, от него ще се сдобия с повече от половината стойност. Този прилеп го получавам от ред от Небесната градина, а и повечето от нас би трябвало да го имат.
     
    Последна редакция: 24.4.21
    -niksan-, ka-linka и лудакрава1 харесват това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Оставям го за утре, ще се възползвам от ББ-ма:p.
     
    .TAINNA., Bamze, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  19. megi660066

    megi660066 Младши експерт

    някой има ли проблем с начисляването на значките двапъти зареждам но не се намсляват значки искам помощ ид2992302 извинявам се видях къде ми е грешката
     
  20. Bamze

    Bamze Болярин

    Куестът вече е изпълнен. Взех двете цъкалчета и ги поставих на Фара - да си чакат другарчетата от трета част. Доволна съм, бързо се изиграва, когато имаш ресурса.
    За стойността от предадени животни, освен на прилеп албинос, заложих и на риба клоун. Бях събрала добро количество от сандъка Сътворяване на риби - не си спомням коя колиба го даваше. Така направих необходимата стойност за предаване.
    Приятна игра на тези, които все още играят и честито на завършилите!;):):p