Дискусия: Дом, страховит дом

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 5.10.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Дом, страховит дом

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация
    [​IMG]
    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ред+предмет​
    ред+предмет,
    но и 500 монети​
    всички награди​
    Натъкмен лъв
    5 712​
    7 616​
    17 136​
    Асо купа
    264​
    352​
    792​
    Могат да бъдат спечелени максимално 1170 монети.
     
    axmara, .TAINNA., bomberabg и 6 други харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. За ред и предмети за него и за сандък Пиколо. Друго интересно по моите разбирания не виждам.
    Приятен следобед, фермери!
     
    .TAINNA., bomberabg, milena7004 и 2 други харесват това.
  4. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    И аз ще играя за пиколото и за редчето, зловещите дървета ги нямам, така че и за тях ще играя.:music: Късмет на всички и лека вечер от мен.:)
     
    axmara и .TAINNA. харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За всеки случай ще предупредя, че става въпрос само за XL или XXL подобрения, не за основа+подобрение. (Но от зловещите загадъчни ако се падне подобрение, вече е придружено от основа.)
    :)
     
    nasko9898, milena7004, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Хубав ред с проценти,за такъв ред да играеш.
    Само такива редове, да пускат като награди,не като онзи ред 500 процента веднъж в месеца ,да се обира.
     
    milena7004, .TAINNA. и dedoto харесват това.
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Жалко, монетите ми се виждат малко в магазина си харесах доста неща. Не зная защо имам усещането, че този път изскачащите ще са затегнати, дано се окажа лош пророк, че на тези полета нито моментно, нито Хари помага. А има ли вероятност този нов сандък да стане регулярна награда към бъдещ ред или цъкалка ?:music::music::music:
     
    Последна редакция: 5.10.22
    koteto9 и .TAINNA. харесват това.
  8. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    последните два пъти от пиколо ми се паднаха термални извори- по 1 супер тор за 15 дни , направо ги изтрих
     
  9. milena7004

    milena7004 Експерт

    tanyamery, -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  10. sco

    sco Знаменитост

    Браво!!! В три без десет ни съобщавате, че събитието се отлага. След като активирахме всички бонуси.
    Тази игра става все по-гнусна.
    Чудя се защо още се занимавам с нея. Добре поне че не влагам никакви пари, само това оставаше.
     
    ..koni.., evil1234, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Изядох допинга, пуснах пакетите, обрах и хоп, провал, докога бе,хора?
     
    tanyamery, nasko9898, ..koni.. и 2 други харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD аз обрах само Пълнолунното поле със Страховит патладжан и, като не видях нито едно Асо купа, ми стана ясно и хукнах във форума. А там ядец. Писах в проблемите ама се озорих, докато напиша, докато прочета оле мале xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, esz102, milena7004 и още 1 човек харесват това.
  13. sco

    sco Знаменитост

    ПЕПЕЛЯШКА и ..koni.. харесват това.
  14. milena7004

    milena7004 Експерт

    Мисля,мисля,даже се надявам:)Защо сега да е изключение(въпреки че и такива има макар и по- редки) от други пъти когато е имало проблем с куест?След 12 и половина годиниxD висене в тази ферма наблюденията ми при проблем с куест,е че той в голяма степен бива разрешен още в същият ден.

    П.П Сега вече, и аз изгубих надежда,че нещо ще се поправи днес.Язък ми за стоте% плевня.Хубава вечер фермери,и да си пожелаем утрешните бъгове да са по-малко.
     
    Последна редакция: 6.10.22
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    В Пълнолунното пак боцнах патладжан да зрее. Другото поле е необрано. Ако тръгне играта, ще има фъркати и ще разссявам. Ако не тръгне, и утре е ден :) Знаех си аз, че трябва както обикновено да започвам с няколко часа или с ден закъснение, ама на. Този път реших да съм с първия ешелон xD
     
    [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА, esz102 и 3 други харесват това.
  16. bim177

    bim177 Редовен

    Пак проблем с куеста , сефте .
     
  17. slavco19644

    slavco19644 Стажант

    За кой ли път се *****. От 2 основни и 6 сателитки останах с една основна. Май няма да е за дълго.
     
    Последно редактирано от модератора: 6.10.22
  18. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз (както рядко ми се случва) реших да стартирам в 3, ама .....
    Така, че аз поемам вината и обещавам повече никога да не започвам събитие преди ... айде за по-сигурно..... следващия ден! 8)
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    4 часа се борят като прасе с тиква :D
     
  20. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Добре де, проблема явно е сериозен......няма ли някой да напише 2 реда и да каже да чакаме ли днес, утре......поредното некадърно и безхаберно поведение и отношение.....
     
    koteto9 харесва това.