Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 7.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Голямата гонитба

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно търсене!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. cecomania

    cecomania Активен автор

    Евента е страхотен откъм награди!За съжаление е непреодолим за мен...Така и не се научих да го играя правилно.Правя не повече от 90-95 точки средно,а това значи,че са ми необходими 300 игри-което е невъзможно...Дано поне стигна до реда.Успех на всички можещи и неможещи!!!!!!
     
    nefertiti, maqpan4o, ..koni.. и 6 други харесват това.
  3. terazinni

    terazinni Напреднал

    Не знам дали смятам правилно, но в идеалния случай (135 точки от игра), излиза, че трябва да изиграя минимум 204 игри. Това по груби сметки е около 84 000 растения. Колко ли ресурс ще трябва да се вложи, няма да си го причиня да смятам. Дали си заслужава обаче... едва ли. Само заради спорта ще го започна, а докъде ще го докарам, ще видя.
     
    ..koni.., bilq76, .Gaga7. и 5 други харесват това.
  4. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Добре би било информацията за евента от ФАЯ-за играта да се прехвърли във ФАЯ-за събития.
    При печелене на максимума /135 точки/ от игра са необходими 83636 растения и 5684 сажди. Успех на всички прицелили се във Вълшебната шапка!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, terazinni, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Трябва да я преиминуват на Диамантена шапка с толкова ресурсxD
     
    tanyamery, ..koni.., bilq76 и 7 други харесват това.
  6. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Май няма да се догоним в тази гонитба. Защо все ме карат да си разбутвам горската поляна....
    Наградите са хубави, дали ще успея, едва ли....
    Успех на всички!
     
    bilq76, .water., ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ще се заиграем на криеница, сляпа баба, гоненица, кой каквото иска, и до където стигнем :)
    И да си спомним Не се сърди човече :D
     
    FrozenKiss, ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  8. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    Здравейте.за вълшебната шапка нямам здрави гащи.но за всички награди отляво ще се преборя.утре излизам в отпуск и друга работа нямам.успех на всички.
     
    FrozenKiss, .TAINNA., buba62 и 3 други харесват това.
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Наистина ли редът ще дава 3 000 х нивото ТО на всеки 22 часа?
     
    FrozenKiss и лудакрава1 харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да.
     
    FrozenKiss харесва това.
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Този евент само за хора от екипа ли е?
     
    FrozenKiss, .TAINNA., bilq76 и 3 други харесват това.
  12. dedoto

    dedoto Адмирал

    при тая сметка някой програмист са е поолял :wuerg:явно е ударил некои клавиш неправилно :(алоо пловдив да вземеш да са упраиш >:(ша го почна па додето уткарам:sleepy:да се надявам че сутрин и вечер ша стигни за реда8)
    за екипа не знам ама вероятно е само за програмистите:(
     
    nefertiti, beti06, FrozenKiss и 4 други харесват това.
  13. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    Браво на БП ,ред за % и шапка ,това си е пове4е от кеф :)
     
    .TAINNA. и buba62 харесват това.
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    прехвърлена е темата още по обяд. Линковете все пак водят до правилното място:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. 0246

    0246 Обитател

    Евента изисква страшно много ресурс и време, а го играем на всеки два до три месеца - ноември, март, юни и сега началото на септември. Колкото е да са хубави наградите - прекалено на често е. Последния път колелото нищо не пускаше, още не съм възстановила билетите и торовете от тогава, пък от сандъците нищо особено не се излюпи. Харесвах го, но ми идва в повече всеки два месеца по 90 хиляди растения със всички проблеми по локациите и самата играта. Поне старите локации да си ги бяха оправили, но не - те си стоят с едни и същи проблеми всеки път :(
     
    beti06, FrozenKiss, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  16. terazinni

    terazinni Напреднал

    Последният път, когато изиграх докрай този евент беше, когато спечелих двете лалогулденови дървета. Явно тофава БП ги заболя, че доста народ се уреди и следващия беше тотално мазало. Бях решил да не го играя, но харесвам този тип загадки и играх за удоволствие. Сигнах точно до никъде. Сега ще гоня поне реда. Роб на една "шапка" в един евент няма да съм. В момента 2 шапки ми трупат благинки, пръкнали се от сандъци от кустове от читалището. По тоя начин БП само могат да пенсионират играта си преждевременно. :(
     
    Последна редакция: 7.9.21
    milena7004, pepa551, FrozenKiss и 11 други харесват това.
  17. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. Предимно за спорта, но и за редичката, раковото съкровище и дългоопашатия папагал. А оттам насетне за каквото успея. Имам някакви скътани бонуси от сандъче с бонуси, имам и подаръчен пакет, посъбрах и супер тор и мими тор за някакво такова събитие, с колелото също ще си поиграя, но предполагам, че и без него ще се справя с целта минимум, която си поставям.
    Приятна вечер на всички, без значение кисело ли е гроздето или не е кисело!
    ;):)
     
    karzil, FrozenKiss, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Това събитие го играя на десетте разлики, с другите не се справям, Ще играя за реда, отдясно няма да събера кой знае колко точки със сигурност, но няма и да се напъвам. Топло е още, ще ме мине и без шапка.
     
    milena7004, FrozenKiss, terazinni и 6 други харесват това.
  19. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Мен ма па най ме кефят 85 000 китки на две полетаxDxDxD Тва луд да си нщма как да го измислишxD
     
    -helixme4o-, milena7004, Bamze и 10 други харесват това.
  20. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    О, сега си спомням! Мда, и след като взех ЛГ дърветата си обещах никога повече да не си го причинявам!8)
    Ще играя за реда и каквото още успея да спечеля и до там.:p
    Успех на тези, които са решили да играят до край. :)
     
    milena7004, Bamze, beti06 и 7 други харесват това.