Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 23.3.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Голямата гонитба

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно търсене!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    за предмета + 6 ъпгр.всичко влявовсичко вдясно
    брой игри
    70​
    90​
    мин. 204​
    растение калиандра
    32 085​
    41 385​
    мин. 94 395​
    сажди
    2 208​
    2 848​
    мин. 6 496​
     
    Bamze, ПЕПЕЛЯШКА, elliss_bg и 2 други харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя, но целта са ми подобренията за предмета и двата сандъка Пиколо, вдясно докъдето успея. Много са растенията, дълги са растенията, трудно ще бъде. Разчистих почти всичко този път. Дано играта се играе добре, утре ще си покаже.
    Успех на всички, които нарамят огромната мотика xD.
     
    bubolina8, tanyamery, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Човек трябва да може обективно да преценява силите и възможностите си, а аз съм много зле с намирането на предмети, поради което ще играя само за 90-те игри вляво. Няма да сея предварително, ще разчитам на харита. Естествено ще си пробвам късмета с колелото, ако ме огрее - добре, ако ли не - ще се наложи да използвам подаръчни пакети. Успех на всички!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, tanyamery, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Божее какви бройки растения искат,тия от бп не са добре със главата8)
     
    shiky, nefertiti, kakata13 и 5 други харесват това.
  6. terazinni

    terazinni Напреднал

    Нещо не ме грабнааа. На първо четене, дясната страна е много по-слаба, отколкото би ми се искало. Бройките (95 к) не са непостижими, 'ма има ли смисъл да кипи излишен труд и куп ресурси?:( Ще се задоволя единствено с левия ръкав. Десният как дойде. Успех на ентусиастите! :)
     
    Последна редакция: 23.3.21
    -dd76-, ПЕПЕЛЯШКА, .water. и 3 други харесват това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    xDxDxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Имаме една приказка: айде у лево 8) Като гледам, всички се редим у левото, и аз да не се цепя от колектива айде у лево xD
     
    Zlobara, -dd76-, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ще започна с дървета,да изкочат и лупи .
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Аз съм на "Дробено бащице" хем сея, хем дъръвца ще ги смествам ;)
     
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Няма смисъл да ги смесваш.Много е растението което трябва дори за 90 игри.Обири си утре само дърветата после отгледай растението ,после сложи дървета ако искаш.Ако уцелиш плевня какво ще правиш с дърветата,но плевнята ще бъде трудно да се уцели.
     
    fermer4o888, kakata13, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  12. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Сандъците "Пиколо" са три и вдясно още един, та четири. Идеята на Никсън за дърветата ми допада, ще я приложа и аз. От дясно е "постно", но за мен има апетитни обори и работилници, а и надолу ТО определено си заслужават. Но мен ме терзае друго, полето ми с любимци вече е пълно, а някой от тях са от доста време на СПА в плевнята. Хубава цъкалка, но вече няма място, ще трябва нова ревизия, кое на къде да върви.
     
    fermer4o888 и .TAINNA. харесват това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Сложи си някой любимци или цъкалки който дават процент, на някоя цветна градина.
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  14. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Съгласен...Такава тъпа хамалогия може да измисли само БП - дълго растение 30 и кусур хилки от което...Ми това са по над 5000 бр. растения на ден...Кво като е на три полета - трябва да береш най-малко по 9 пъти на денонощие...Проверете си будилниците, дебигни и кредитни карти и не ставайте от компа...Успех!
     
    nefertiti, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Грубо сметнато за тези 95 000 бр. растение, трябва да се берат поне по 8 бр. от поленце........ а саждите как ли ще са......
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  16. cecomania

    cecomania Активен автор

    За 1-ви път откакто играя тази игра се отказвам от евент.Този маратон не е по силите ми.Разбрал съм го от предходните събития.Аз правя не повече от 90 точки на игра(което значи поне 300 игри за да стигна до финала).Пробвал съм се неколкократно и никога не съм успявал.А хубавите награди са последните 20-30.Да не говорим ,че нямам абонамент за пом техника и трябва да ползвам много купони и СТ и МТ....Че нямам и парти врътки кой знае колко...А и часовете прекарани пред компа...Не,не е за мен този евент!!!На всички играчи(без значение дали участват или не)-много здраве и успех!!!!!!!!!
     
    shiky, nefertiti, Bamze и 5 други харесват това.
  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Това не го умея и аз ще съм Благодарна ако някой предложи помощ да ми играе игрите. Никът ми и същият
     
  18. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Това не ми е от любимите събития. Не го умея, много са исканите растения и без плевня няма как да стане.
    Чудя се дали изобщо да го почвам! Но като се знам какъв съм мазохист! :cry:xD:cry:
    Ще се пробвам да взема поне ъпгрейдите, а дясната част - колкото - толкова.
     
    kakata13, .TAINNA., ka-linka и още 1 човек харесват това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Тази игра я играя с чужда помощ, сега пак ще се надявам на добри хора, но няма да се мъча на всяка цена да стигна до края в дясно.
     
    tanyamery, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Играя на десетте разлики, останалите не са ми по силите. Дано се падне някаква плевня, защото имам стотина дървета по полетата, които не махам по време на събитията, после ми е трудно да ги подреждам. Започвам го, докъдето стигна :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, bubolina8, .TAINNA. и 2 други харесват това.