Дискусия: Голямата гонитба

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 10.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Голямата гонитба

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно търсене!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За всички награди: минимум 35870 растение калиандра и мимимум 3587 сажди.
    Само за редичката + предметите: 11730 растение калиандра и 1173 сажди.

    П.П. Съжалявам приятели, но този път няма да имам възможност на никого да помогна с изиграването на игрите, не се сърдете, моля, все пак разбираемо е, че реалните задачки са с предимство.
     
    Последна редакция: 10.11.20
    nefertiti, pepa551, ka-linka и 5 други харесват това.
  3. terazinni

    terazinni Напреднал

    Изкушавам се да се пробвам, няма спор. Но и бройките си ги бива. Трябва да е ниво на трудност "Експерт", като се сетя какво трябва да се жертва, за да успееш. Е, късмета ми винаги е в почивен ден в такива куести. Дано този път да ме опровергае.;)
     
    Bamze, .TAINNA., bubolina8 и още 1 човек харесват това.
  4. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Аз може би ще имам нужда от помощ за точките. Предния път някой беше казал, че може да помага- прави макс точки от намиране на предмети. Дано и този път да има такива, че да помогнат.:)
     
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Ще помоля да ми кажете тези награди с+ какво дават ?
     
  6. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    индиго1 и FrozenKiss харесват това.
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Много съм зле с изиграването на игрите, незнам дали ще стигна до реда, а така ми се иска да взема всички награди в дясно:oops:
    БП пак се е увлякъл, на едно поле, много растение.
     
    FrozenKiss, .TAINNA., dedoto и 3 други харесват това.
  8. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Тази играя харесвам, ще я играя с кеф :) Нещо бройките напоследък почнаха да стават доста ....
     
    FrozenKiss, maqpan4o, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  9. dedoto

    dedoto Адмирал

    тея бройки растения за три седмици ли ще ги берем?то техните програмисти ако играят с неограничен ресурс и не спат вечер може и по 50 хил. бр.да поискат:mad:може и да пропусна тея седмици са ми натоварени и за едно влизане сутрин и вечер не се връзва от никъде>:(
     
    nefertiti, Amelita_, shiky и 10 други харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    БП ще помогне, продажба на СТ, МТ, КОШНИЦИ, в такъв труден момент, няма да ни оставятxD.
    Ще опитаме до реда, за другите награди не съм сигурна.
     
    индиго1, FrozenKiss, ka-linka и 7 други харесват това.
  11. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Моля дайте идеи как да се изкарат макс точки в различните мини игри. Благодаря!
    Извинявайте за това, че писах тук а не в Обмяна на опит, но реших, че въпросът все пак е за това събитие.:)
     
    индиго1 харесва това.
  12. buba62

    buba62 Главен болярин

    играя, как да не играя при толкова много лг в наградите ;).
    но тук без бонуси и супер тор и мими май няма да се получи
    но точно за такова събитие си пазя ресурсите и някой бустер съм запазила
    но и фермерски монети доста има добре ще ми дойтат трявбат ми
    научаваш се да играеш най-многото предмети - разучаваш трите сцени за деня като ползваш презареждане на страницата преди края докато запомниш кое къде е, кой предмет на какво име съответства и т.н.
    а ако си добре с руския наобиколи форума на братушките там има картинките с технит еимена поне някаква представа къде са предметите и как изглеждат ще придобиеш и пишеха че ще добавят и новата сцена като почне играта
     
    Последна редакция: 10.11.20
    .TAINNA. и gigi_421 харесват това.
  13. .water.

    .water. Адмирал

    Благодаря само шапката е интересна дава гулдени другите са боза (само три видях).Китките как да е има скътани най-различни бонуси ,но повече от 100 точки не мога да изкарам.Последното такова събитие мой съсед ми оказа огромна помощ и се сдобих с гулденовите дърветата (злато е той от здраве и късмет да не се отърва).Ще играя до края и до където я докарам.Честно казано повече бих се нахъсала и наточила най-голямата мотика ако пак бяха пуснали секвои или имаше повечко сандъци Пиколо .Успех на всички да вземете желаните награди.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, bubolina8, pepa551 и 5 други харесват това.
  14. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    И в нашия ФАЯ има нова картинка.
     
    gimitko и .TAINNA. харесват това.
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    индиго1, gigi_421, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  16. Bamze

    Bamze Болярин

    Играй този вариант на играта / от трите/, в който се чувстваш най-сигурна. После играй максимално бързо и използвай лупите за помощ. Друго май няма ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, gigi_421, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  17. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Благодаря :). Оранжерият(новата картинка) я няма в този линк....но ще я тренирам на сателитките :D
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Голямо копане ще има,много хубаво си починах тази седмица ,да не обирам по часxDxD
     
    Последна редакция: 11.11.20
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Мамина златна, внимавай в картинките и рефреша :D
    При рефреш или прекъсване на мини-играта след нейното стартиране ще получите времева санкция от 20 секунди
    и по този начин ще загубите възможността за получаване на най-високите бонуси! o_O;)
     
    gigi_421 и -niksan- харесват това.
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ето идея от която, дали ще успея да се възползвам самата аз не зная, но на някой фермери може да свърши работа. Токените които се вземат от сезона са 13 бр. + 5 бр. от изпълнението на лявата лента - общо 18 токена. Тоест от магазина на сезона два пъти може да се вземе + 1 бр. от растения. Вярно че действието на бонуса е кратко, но все е нещо !
     
    .TAINNA., Bamze, индиго1 и 2 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.