Да се влиза във форума като регистриран потребител независимо от фермата

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от Doremi на 9.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Съгласни ли сте да има самостоятелен вход във форума на Фармерама като регистрирани потребители?

  1. Да

    92.3%
  2. Не

    7.7%
  3. Имам друго предложение, ще го споделя

    0 глас/а
    0.0%
  1. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Защо? Защото не е коректно да нямаш възможност да питаш или кажеш нещо относно текущи дейности и проблеми в играта. Много пъти сме писали и коментирали, че като блокира фермата, на практика и за форума се отнася частично.
    Откога е това? Много отдавна. Не се е случвало един-два пъти, а много пъти.
    Как ще я караме? Очертава се труден период, играчите са търпеливи, дори много. Уважават труда на програмисти и екип, който търси решение на проблемите. Играчите съобщават, експериментират, сътрудничат. Форумният екип полага усилия, това е очевидно и трябва да сме благодарни.
    Но:
    Не съм съгласна да нямам достъп до форума като регистриран потребител и да изкажа мнение.
    Моля, да се вземат мерки, и ако платформата на форума е различна от на фермата, то предлагам играчите да могат да се регистрират във форума чрез акаунта във фермата (или както е възможно) и да имат избор да влизат да споделят чрез играта или през отделен вход. Това е с цел адекватна и своевременна комуникация.
    Това го пиша в някакъв кратък момент на достъп до форума, защото снощи и до фермата нямах, очевидо във връзка с предстоящи преходи ще се налага да имаме комуникация, а тя не може да се осъществява по този начин! Играта днес е много зле, нито с комбайн, нито на ръка, не мога да отида в друго поле, рефреш и съм аут, и наново почва едно влизане и зареждане. До безкрай. Техника и бонуси - чао, чаоо.

    Предлагам и анкета - за хората, които знаят какво искат и желаят да изкажат мнение.
    При други възможни отговори - напишете своето виждане.
     
    galateq, *Aleksa* и .TAINNA. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Категорично да! Много е изнервящо да искаш да пишеш, да споделиш проблем и да нямаш достъп до форума!
    играчите трябва да могат да се регистрират във форума чрез акаунта във фермата (или както е възможно) и да имат избор да влизат да споделят чрез играта или през отделен вход. Това е с цел адекватна и своевременна комуникация.
     
    galateq и Doremi харесват това.
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    За съжаление този проблем е дискутиран и друг път. И всъщност форума се оказва, че няма нищо общо с играта, друга платформа, други собственици и изобщо .... няма да стане, бяха отговорите които помня, че бяха дадени тогава.
     
    .TAINNA. и Doremi харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Пак ще искаме. Друго време е. Онова, за което говориш беше отдавна. Сега просто е належащо
     
    Doremi и milkoga1 харесват това.
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    А дано, ама надали.....;) Аз съм ЗА, но няма го направят си мисля.
     
  6. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Като няма общо, що ни спъват... Има някаква причина, но това е важно да се промени. Дори щом няма общо, е обнадеждаващо според мен.
     
  7. Doremi

    Doremi Старши болярин

    О, мерси, мерси за мнението.
    xD
     
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Проблема е че няма вход във форума, влизането става чрез входа във фермата. По принцип няма невъзможни неща, но си мисля че става въпрос за пари. Моя елементарна логика- тези които подържат форума, получават някакви дивиденти от БП, а те не искат да дават още парички за някакъв си форум...и да се пипне за да може да се влиза независимо от фермата.
     
  9. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Работата натам отива, че някои мило и драго ще дават, да задържат играчите, няма да ги спасят икономиите от некоректност.
     
    milkoga1 харесва това.
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    А стига де...във всяка тема...Взе да става досадно.
     
  11. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Нямяука се, из .. се, хайде вече, време е да спреш, за кратко е забавно, но прекаляваш.
     
    milkoga1 и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ако не ме лъже паметта, в началото можехме да влизаме във форума без да влизаме в играта. Да го направят и сега. Примерно да се влиза с данни различни от тези в играта. Или поне, когато играта спре по някаква причина да излиза бутона "Към форума" Може да има и други начини, за които не се сещам :)
     
    Doremi харесва това.
  13. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Пак не можех да вляза в играта и пак нямах достъп до форума, както и много други играчи!
    Няма да се учудя и админите да не могат да влизат във форума.
     
    dedoto харесва това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Споко, екипът ползва и друга врата, не само през ферма.
    ;):)
     
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Като ползвате ,защо снощи никой не се появи една дума да драсне на хората не е ли грозно отношението ви към всички?Пълно разочарование сте оказва се ,че струваме една шепа виртуални монетки подхвърлени от БП. Да те модераторите по чуждите форуми могат да влизат само нашите не могатxDxDxD.Смешки пишат и тия БП фермата не работи какви ботове ги гонят кви 5лв. голяма излагация от всякъде.
     
    milkoga1, dedoto, maqpan4o и 4 други харесват това.