Въпрос относно небесната градина

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от koteto9 на 10.12.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. koteto9

    koteto9 Старейшина

    купих пег от небесната градина но го няма защо ид 4343190 Благодаря предварително
     
    Последно редактирано от модератора: 10.12.21
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, не става ясно какво разбираш под "пег", би ли уточнил, моля.
     
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аз не издирвам предмет и не искам да се трие нещо. При мен от два-три дни на първа страница от небесната градина има празен ред "Летен бриз", който не реагира. Не ме препраща към разпродажба, не ми дава и да го запълня. Търсих инфо за оферта, но не намерих нищо. Да няма връзка със зимният календар ?
    П.П. Пробвах да поставя от въртележките на реда "Крадецът на бисквити" и редът "Летен бриз" изчезна, явно е бил някакъв бъг.
     
    Последна редакция: 11.12.21
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Имаше ретро разпродажба (от необявените във форума предложения) на неонови редове и още някои пакети; виждаха се в акаунта, ако не са закупени преди; едно от предложенията беше пакета "Летен бриз", но вероятно вече е приключила ретро разпродажбата, затова вече не виждаш реда.
     
    tanyamery харесва това.
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Интересно......редът не ме изпращаше в магазина и не можеше да се закупи.
     
  6. troi333

    troi333 Активен автор

    Вероятно разпродажбата е свършила докато си била логната, затова не е имало активна опция. Ако беше презаредила играта, редът щеше да изчезне.
     
    tanyamery харесва това.