Възможност за получаване на втори дракон от панаира на Ренцо

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от p_janeta на 3.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Много от нас са се записали в мендоринг системата от първия ден и отдавна са преминали заветното 90 ново ( над това ниво влизаха българските играчи в нея, а немските дори под 80 ниво).
    Явно няма да влезем в нея и да получим дракона.
    За това предлагам, да ни се даде възможност да играем за втори дракон от панаира на Ренцо.
     
  2. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    На кого предлагаш да се даде възможност да играят за втори дракон от панаира на Ренцо - на всички или само на тия които нямат дракон от менторинг системата?
     
  3. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    За всички над 80 или 90 ниво.
     
  4. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Което ще рече, че тия с менторинг системата ще могат да играят за трети дракон?
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Аз съм за над определено ниво (споредн мен 90-то) играчите, които не са ментори, да могат да се сдобият със втори дракон; те какво са виновни, че менторската система не работи, а обещаната й преработка явно не е на дневен ред.
     
    dima73, Doremi и снукърʁбг харесват това.
  6. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Не, смятам, че ще е най- справедливо да остане както е до сега, общо 2 дракона във ферма.
     
  7. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Не смятам, че това е най-справедливото.... Това е компенсация - не справедливост... Защо да се противопоставят играчи заради немарливостта на БП да поправи менторинга?!?!! Или нежеланието.... ;)

    П.П1. За "справедливости" и дума не може да става...По простата причина, че никъде не е било писано, че ако станеш някакво ниво и ставаш ментор...
    П.П2. Знаеш колко неща са минали в играта, като гулденови дървета и др. подобни, че не ми се напряга сега мисълта - както се вижда и там явно няма "справедливост" някой играчи са имали шанс да ги получат други никога няма да имат...

    Така че идеята в този и вид получава от мен "против" 8)
     
    xari_myri харесва това.
  8. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Няма смисъл да се оправя мендоринг системата. Направи сметка за 2 години и половина по 1000 играча на месец, колко мендора трябва да има до момента ? След това казваме по 5 пилета на мендор ... Колко нови играча трябва да има ?
    Дори да се оправят бъговете , мендоринг системата не би могла да функционира в този си вид.
    Колкото до нивото... един от критериите за влизане в системата е.
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    против! абсурдна идея:(нима мислиш, че само нивото е бил критерия да станеш ментор:eek:или пък ментора е получил дракона на тепсия:eek:
     
  10. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    А кое друго ? Времето за игра ? Съседите ми не са в мендоринг системата и играят най-малко 4 години, и са над 90 ниво вече.
    Ти по-дълго време ли беше играла когато влезе ?
    Е да ,забравих още един критерии, че не всички сме достатъчно находчиви и не се регистрирахме по-рано през немски сървър.
     
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    активност на акаунта, плевня
    аз бях регнала 3 акаунта през немско с разлика 1-2 нива и само единия стана метор, другите още чакатxDментор стана най- активната и нямаше 90 ниво:Dколко дълго съм играла сметни сама от май 2010;)
    пп наш играч, който всички знаем и е още в игра стана ментор около 80 ниво, ако иска сам ще си напиши ника
     
    Последна редакция: 3.7.15
  12. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    Не съм се регнала през немския сървър. Дори се регнах със закъснение, т.е. на втория ден и след час станах ментор :) Но тази ферма отдавна вече е с подменен нотариален акт.
    Само за протокола - тогава регнах и една ферма 93 ниво, но беше зарязана от моя съседка месец-два преди появата на менторинга, е влизах 3-4-5 пъти седмично в нея, но въпросната ферма хем беше по-високо ниво от моята така и не стана ментор. Така че теорията за нивото и менторинга леко издиша.

    Напротив, напротив, самата менторинг система беше измислена с цел да се правят нови акаунти и да се добутат поне до ниво 40 :)
     
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Да няма подобни дискусии аз предлагам драконът и не само той....всички домашни любимци да бъдат разрешени за размяна и подаръци на ПиТ...не че сте стане но пък тъй е най равностойно,всеки ще може да опита да се сдобие с 1...2....3....4......
    любимеца,разбира се ограничението по 1 бр. на поле да си важи за драконите и морите както е и за другите...сови и врани.!!!
     
    Мариана07 и sm0uk3r71 харесват това.
  14. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Торнадо, би било добре, но няма да го разрешат. Не че очаквам и 2 дракона от Ренцо, но все пак е мъничкооо по-вероятно.
     
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Еми то като са почнали нещо да го карат докрай,пуснати бяха за продажба на ПиТ,време е да ги разрешат за размяна и подарък,но за да има баланс предполагам че ако пуснат втори дракон на Ренцо то той би бил видим само за акаунти не ментори,и аз можех да взема 2 мори но понеже имах купена даже не ми разрешиха третата да ми стой в сандъка....немска му работа....тире бъгпойнстка идиотска....!!!
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И аз съм за размяна не само на любимци, но и на музикални кутии и цветята от реда, имам по 2-3 еднакви цветя, но заради едно не мога да приключа с реда:mad::mad::mad:.
    Но едва ли ще доживея да се случи това:(.
     
    -niksan- и Мариана07 харесват това.
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Знае ли пък човек....
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 4 други харесват това.
  18. tani1980

    tani1980 Полубог

    Голям си оптимист.