Великото бягство

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 28.5.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!


    Тук можете да споделяте мнения, впечатления и стратегии, относно събитието!
    Използвайте я по предназначение!


    ЧЗВ

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама​
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    игри
    монети
    цвете от с.х.
    цветна торта
    пила
    1 ъп
    18​
    450
    3825​
    2635​
    306​
    2 ъпа
    31​
    775
    6750​
    4650​
    540​
    3 ъпа
    44​
    1100
    9675​
    6665​
    774​
    редче
    55​
    1375
    12150​
    8370​
    972​
    всичко
    75​
    1875
    16650​
    11470​
    1332​
     
    pepa551, karzil, [[Fermerkaa]] и 7 други харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Пак ще се копа, има ред, какво да се прави:oops: и стикерите ще се увеличат, заради ъповете за дървото, с една дума, играя го.
     
    -niksan-, [[Fermerkaa]], staneli и 2 други харесват това.
  4. .water.

    .water. Адмирал

    Голямо прецакване един от най- скапаните евенти предния подобен не го играх .Заради ъповете ще се наложи да го цъкам тези от БП имат странно разбиране за забавление и релакс.
     
    -niksan-, ПЕПЕЛЯШКА, FrozenKiss и още 1 човек харесват това.
  5. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    ох. то вече не знам какво да правя.зарязах вече няколко евента.ама то много копане ,а награди -мижави.а времемто за толкова копане ли е.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и FrozenKiss харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Каква е ролята на тези предмети,които трябва да се взимат задължително ли е или направо търсим изхода?
     
    FrozenKiss харесва това.
  7. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    и ние също имаме странно разбиране за забавление, ми се струва:eek:xDщом продължаваме. Ама като има някаква кукичка, на която се закачам като това +1 за други :cry::mad:xD, Ще помисля..
     
    mi6elina84, -niksan-, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Ами за май месец имам 4 стикера; Площада,Домата,Личинките и Тракторите мисля това бяха събитията с ъпове и сега това. Като цяло доста разредих играенето на събития .Много китки ,много изскачащи наградите под всякаква критика за ниво да се искат по 4_5 милиарда ТО и да ми дават смешни редове айде няма нужда.
     
    -helixme4o-, AsparagusMintCandy и billy97 харесват това.
  9. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Пътя към изхода трябва да минава през предметите,доколкото си спомням от предишното такова събитие
     
    mi6elina84, ПЕПЕЛЯШКА и .water. харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, през предметите - за да завършите успешно мини играта (бягството), ще трябва да откриете различен брой предмети и след това да се придвижите до изхода на затвора.
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Великото-бягство.18251/#post-161642
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и .water. харесват това.
  11. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    На мен ми допада реденето на такъв лабиринт.
    Този път ще играя! :)
     
    -niksan-, ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и 2 други харесват това.
  12. dedoto1

    dedoto1 Редовен

    ще го почна ама ще е сигурно колкото кучешкия до половината много бройка:oops:
     
    ПЕПЕЛЯШКА и kakata13 харесват това.
  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Прав си, тези са едни от най-нежеланите евенти, много бройки, различни часове, изкачащи, мелиш в мелницата, но заради реда и ъповете, ще го започна, ако не ми мине котка път, мисля и да го завърша, ноооо, само господ знае ще успея лиxD.
     
    -dd76-, -niksan-, dedoto и 3 други харесват това.
  14. sco

    sco Знаменитост

    В лабиринта ще се използват някакви плочки за промяна на посоката или нещо подобно - откъде ще ги вземем ???
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Играта ни ги предлага. Нищо допълнително от никъде не вземаме.

    (Като започнем да играем - каквото "избутаме" с един ход си го имаме за следващ, как беше при първия ход на предното подобно събитие не си спомням, но със сигурност играта предлагаше някакви парченца/плочки. Помня, че ми трябваше време да разбера как да ги местя/въртя, трябваше малко да се изчака при поставяне на позволено място отстрани дето са и тогава се появяваше това за въртене/местене.)

    П.П. Линк към дискусията от предното събитие с подобна мини-игра:
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Мистериозен-лабиринт.17163/
     
    Последна редакция: 28.5.19
    kakata13 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    И тук продължавам да пасувам:D:D:D
     
  17. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Леле ,че то е било мазало почти всички са се отказали.Дано са предвидили отзивите ,но едва ли в случая се касае за ъповете и ще изтормозят играчите до край.
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    О, само в началото изглеждаше трудно. После се наместиха нещата. Поне на мен ми достави удоволствие мини-играта, след като веднъж разбрах какво и как да правя.
    А колкото до отзивите - играчи различни, вкусове различни, угодия никога няма ;).
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .water., adibobi и 4 други харесват това.
  19. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Не може ли да не са толкова увъртени , последно време вместо удоволствие играта ми причинява главоболие . Много е сложен лабиринта
     
    billy97, ПЕПЕЛЯШКА и .water. харесват това.
  20. -melani14-1

    -melani14-1 Стажант

    От къде дойде тази къща на дървото, вече няколко евента го срещам и събирам ъпгрейди, а основата я нямам....