Бонус +1 от работилниците

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от musha_buba79 на 10.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Здравейте! Преди малко получих бонус +1 за постройките работилници - от цветната градина и нямам представа от кой предмет. Дали можете да ми кажете от къде идва и определен брой пъти ли ще бъде или постоянен?
    ID 13760183
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, сезонът на подаръците играл/а ли си?
    Защото в него можеше да се спечели Празничен сувенир, даващ +1 от работилници за 1 ч. Действа 1 седмица след края на сезона, т.е. до 15 ч. на 12.01.2021 г.
     
  3. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Благодаря, сигурно е от него:)
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо.

    П.П. Другото, което може да даде +1 от работилници, е Квартира на възторжения Великденски заек, но мисля, че ако я притежаваш, щеше да знаеш, че бонусът е от нея.
     
  5. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    От колелото на късмета вчера спечелих +1бонус реколта, но не получих! А беше по време на куеста и разбирате защо ми трябваше.ID8033678
     
    Последна редакция: 11.1.21
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А сигурен/сигурна ли си, че е спечелено +1 за растения? Не за обори или дървета или работилници?
    Също така защо вчера не зададе въпроса си? Сега е късно да се провери действал ли е или не. (Какъвто и да е бил.)
    Отделно не споделяш през какво си играл/а - флаш или юнити или самостоятелен клиент.
     
  7. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    +1бонус реколта - така пише в „спечелени награди". Помислих, че може да е за обори или дървета и проверих - не беше , а по това време нямах работилници, така, че за тях незнам.
    Отделно не споделяш през какво си играл/а - флаш или юнити или самостоятелен клиент.
    Не знаех, че е важно - беше през юнити. ЩОМ Е КЪСНО ВЕЧЕ Е БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ. ЗАКЪСНЕНИЕТО Е МОЯ ГРЕШКА и пропускът е за моя сметка, така, че моля малко по - любезно / нещо като: съжаляваме за случилото се и навреме ни е необходима информация за..../, а не това не се направил/а, за това не даваш инфо, защо сега .....
    Доволна съм, че все пак вчера успях да се справя с куеста.Вниманието ми беше там.
    До нови срещи!
     
    Последна редакция: 11.1.21
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    В "спечелени награди" не се вижда за какво се отнася +1. Но в лентата с бонусите се вижда. И при самото въртене на колелото също се вижда.
    Успех с днешната част на поредицата куестове!
     
  9. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Благодаря! Успях!!!
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Честито! Приятен ден!
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.