Бонус пазаруване

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от gigi_421 на 16.8.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Искам да попитам как да намирам банката и този бонус при пазаруване? Днес купих малко валутка:), а не знам колко точки са ми начислени и има ли бонус.:(:(:(
     
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Утиваш в града след това банката и след това в дясно пише бонус
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Ахаааа. Разбрах.:) Благодаря!И явно бонуси не се получават, когато се купуват лалота в промоция:(
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,

    Както вече те е напътила DILQNADELI - банката се намира в града, вдясно от читалището.
    Като цъкнеш на нея ще видиш два раздела - Лалогулдени и Бонус при пазаруване.
    В раздела Бонус при пазаруване можеш да видиш какви са възможните бонуси и на кое ниво си в момента.
    Не мога да гадая какво си купил/а и трябвало ли е да получиш бонус или не и ако да, то какъв.
    Ако желаеш някаква проверка - остави ID на фермата и повече информация (кога, какво и за колко EUR си купил/а). Или се обърни със същото питане към съпорта на играта.

    Повече информация ще откриеш тук:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Бонус-при-пазаруване.20139/
     
    gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
  5. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Благодаря,но видях, че съм получила точки:). Извинявайте за недоразумението. Не бях погледнала преди.:)
     
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тези 90 дни за трупане на бонус от покупки за всички еднакви ли са като период или са индивидуални и започват да текат за всеки от момента на първата покупка?
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Еднакви са за всички.
    Първите 90 дни започнаха с въвеждането на тази функция на 12.08.2020 г. и ще приключат на 10.11.2020 г. И тогава ще започват следващите 90 дни.
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.