Бахама - нова зона за декорации

Дискусията в/ъв "Архив на Помощ" е започната от tedvasilev58 на 8.10.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tedvasilev58

    tedvasilev58 Прохождащ

    Здравейте!
    Вече два пъти плащам по 300 пари за отваряне на нова зона,но няма ефект.
    Моля,пояснете ми аз ли греша?
    ID:30770783
     
  2. ytre-84

    ytre-84 Младши експерт

    Привет! Виж това инфо
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Всичко-за-Бахамарама.1940/#post-184118
    Вероятно бъркаш зоната на игрището за любимци - отваря се пак от фермерския магазин срещу монети (300 ФМ), с района около крайбрежието (200 ФМ), просто кликай върху зелената стрелка, докато се появи предложението, което ти е необходимо.
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  3. tedvasilev58

    tedvasilev58 Прохождащ

    Става дума за новата зона за декорации,а не за онави със специалните бонуси.

    Влезте в играта ми и се убедете,че не е отворено ново поле,нито при любимците ,нито на Бахама.
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, tedvasilev58,

    Новото поле за предмети се отключва най-напред в 12-та стая на Храма на маймуните.
    След това срещу фермерски монети отключваш останалите 5 части.
    Във фермерския магазин трябва да закупиш "Район около крайбрежието...". (В момента са новост и са оцветени в жълто.)

    П.П. Резултатът от проверката е, че днес си закупил две зони (от 5 полета 1х1) на игрището за любимци; всяка срещу 300 фермерски монети.
     
    Последна редакция: 8.10.20
    .TAINNA. харесва това.
  5. ytre-84

    ytre-84 Младши експерт

    "Кажи, баба, тенкю" ;)
     
    .TAINNA. харесва това.