Анкета 7: Какъв вид събитие за селекция предпочитате?

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 3.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Какъв вид събитие за селекция предпочитате?

  1. Събития, въвеждащи развъждане (селекция) на вече съществуващи в играта животни(напр.пчели, магарета)

    11.2%
  2. Събития, въвеждащи развъждане (селекция) на нови животни (напр. както при пандите и хамелеоните)

    6.4%
  3. Събития, изискващи съществуващи вече селектирани животни

    7.0%
  4. Харесва ми комбинация от всичко изброено

    34.2%
  5. Аз не харесвам Куестове за селекции.

    41.2%
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    Ще се радваме отново да дадете вашия отговор и в тази анкета.
    Изберете, моля, само един от възможните отговори.
    Въпросът този път е "Какъв вид събитие за селекция предпочитате?"

    Анкетата ще остане отворена до петък в 19:00 ч.
    [​IMG]
    Екипът на Фармерама​
     
  2. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    не харесвам куестовете за селекции,защото последните животни са много скъпи,като селектирам не ми се падат, и така 4 г ве4е само с конете съм приклю4ила,и като гледам нямат край,защото вие постоянно измисляте нови и нови животни за селектиране
     
    evil1234, 0246, AIDA_78 и 2 други харесват това.
  3. черешка

    черешка Старши болярин

    Аз харесвам селекциите на новите животни и гласувах за тях. Както ще е сега с хамелеоните. :)
     
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Въпросът е за временните събития за селекция, а не за постоянните куестове, които се въвеждат в Читалището с всяка една нова селекция.
     
  5. Обичам селектирането, харесват ми временните куестове преди пускането на ново животно за селектиране, харесват ми и куестовете с кукувиците, пиленцата и подобни. Предаването на селектирани в някой куест понякога ме изправя на нокти, но това му е сладкото - да продам нещо, да направя парички, да попълня запасите, че да мога да изигирая куеста.
    Обаче според мен въвеждането на ново животно за селектиране не трябва да е толкова често.
    Гласувах за комбинацията от изброените.
     
  6. DAN63

    DAN63 Обитател

    Хм,аз искам да има селекции на гълъби , жаби , къртици , лисици , вълци , еноти ,кучета(че станаха по 2 за пени) , котки , мишки,петли(уф...как ще се случи:p),елени , кенгура , мармоти,щъркели , катерички , мечки и изобщо всички , дето са от майстора строител...поне да имат някакво приложение в играта! Че то в момента са позабравени и храната е по скъпа от самото животно тоест произвеждането им е на загуба... Но кой ли ще се съобразява с мен 8)
     
    MARV3000 и черешка харесват това.
  7. Zlobara

    Zlobara Активен автор

    И аз харесвам куестовете с кукувиците но къде са нещо ги няма от доста време и усещам че скоро яйцата ще станат запъртъци
     
    черешка харесва това.
  8. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Селектирането винаги ми е носело доза разочарование. Никога не купувам супер храна, запасите ми не са особено богати и най - вероятно за това и нямам особени успехи в развъждането. Не съм играла кукувичките, защото предпочитам да използвам храната за нещо, което мога да продам на пазара. Поради тези причини избрах последният отговор.
     
    MARV3000, митко66 и илиана харесват това.
  9. munci1991

    munci1991 Обитател

    Харесва ми комбинация от всичко изброено
     
  10. Скарлет

    Скарлет Прохождащ

    предпочитам куестове на селекции с вече съществуващи животни. Имам всички куестове незаършени и се трупат и новите. нови животни, нови селекции, още недовършени куестове...
     
    MARV3000 харесва това.
  11. gevre4e

    gevre4e Стажант

    Как да развъждаме и отглеждаме хамелеони след като няма как да си произведем храна ! Аз съм 82 ниво и нямам нужните стоки за производство на тъпата храна ! За две години и половина игра , все още не намирам начин за бързо вдигане на ниво !Абе тъй като си изчислявам след 5 години горе долу ще мога да вдигна някое ниво и да развъждам хамелеони ! И още нещо ...Тъй като не спирате да ме удивлявате с тъпите куестове / награди и супер смотаните селекции , само ми кажете къде да ги слагам тези обори като имам три поленца с по 40 квадратченца - какво да правя по напред , да сея ли , да гледам нови и нови животинки или да развъждам !!! Значи не мога да определя колко трябва да си смотан да измислиш име "кихащ хамелеон" ! И още един въпрос-- как може да се празнуват всякакви други празници а Българските не ! Къде остана куеста с Мартеничките , нищо за 3 март и т.н. !!! Да разбирам ли че вие сте някакви марионетки под чехъл и само слугувате !!! И така подмазвачи родоотстъпници, вземете си двата лева и робувайте ! ААА сетих се пуснете селекция на чурчета ---видове : летящи , спаружени , микроскопични , макро и т.н. --- мисля че само тази селекция остана ....
     
    Kalina_A и митко66 харесват това.
  12. НощенБяс

    НощенБяс Кандидат за признание

    ами работи де, сей и си мели храна, купувай стока от пазара, действай, какво искаш, да ти се даде даром или да падне от небето??!! И що трябва да слагаш всичко квото имаш в склада на полетата! Избираш и подреждаш. Много си интересен, дай като не се събира всичко да плачем на всички. И за българските празници имаш изисквания от цял свят да ги празнува ли? Че ние си ги празнуваме всяка година, миналата година нали имаше куест с мартенички, това не е ли почит към нашата страна, а турците как да играят нашия куест за 3-ти март? ми то не е само това, ми и заговезни имахме, трифон зарезан, ма то колкото щеш празници, седнал песен да пее болката да си оплаква за наша сметка. Бе откъде се въдите не мога да разбера , хапчета ли пиете, на конкурс ли се явявате...??!!!!:mad::cry:o_Oo_Oo_Oo_O:wuerg:

    По темата: аз искам селекции на животни които са вече в играта, ново животно не искам никакво. Не ми разнообразява играта, а само асортимента.
     
  13. sm0uk3r

    sm0uk3r Стажант

    абе ква е тъз анкетаo_OxDто кът гледам не е
    Какъв вид събитие за селекция предпочитате?

    а кой с колко ника ще гласуваxDедин извадил всичките герои от ,,приключенията на лукчо,,да пуснат гласа си:DxDма няма лошо, то и мода фанал шизофренияxDа уж сме хора на редаxDxDех, капри, изоставаш, глей ко прави джани рудари:DxD

    xDколко пъти не казаxD
     
    Последно редактирано от модератора: 5.3.15
    bayVasil харесва това.
  14. [Ghost_Rider]

    [Ghost_Rider] Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте,
    Благодарим Ви,че отново дадохте своя глас в анкетата.
    Желаем Ви приятна игра.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.