Актуализация на старите редове в "Небесната цветна градина"

Дискусията в/ъв "Актуализации и идеи" е започната от milkoga1 на 13.11.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
?

Желаете ли актуализация на старите редове в "Небесната цветна градина"с цел покачване на ТО и ТрТО

Гласуването е завършено на 27.11.17.
  1. Да

    92.9%
  2. Не

    7.1%
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Предлагам част от старите редове да бъдат актуализирани с цел подобряване на ТО/ТрТО.В момента има редове които си е чиста загуба на време човек да се занимава с тях.От 25 до 90 ТО * нивото....то направо си е смешна работа вече,Има еденични цъкалки,даващи 4-5 пъти по вече точки.Също така има и фиксирани редове с точен брой точки,независимо от нивото,част от тях също вече не са адекватни спрямо сегашното развитие на играта.В реалния живот си има инфлация,тук също я има,всичко което се купува с пари се е покачило като стойност.
     
    .TAINNA. и fermer4etoo1970 харесват това.
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Да добавя, добре е да се актуализират и цъкалките в тези редове.
     
  3. Doremi

    Doremi Старши болярин

    [​IMG] >>>>>>Актуализиране>>>>Актуализиране>>> [​IMG]
    Те и без това душа берат, остава и старите неща да тръгнат да актуализират. Всяко нещо с времето си. Но според мен не е коректно. Има достатъчно нови, които са силни редове. А старите и да не се берат, не пречи.
     
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е ти си избираш кое да обираш и кое не ли?А,това не дава хубави точки,няма го бера.....
     
  5. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Ми да, има едни редове, по цъкалките ги знам колко са възрастни и не ги закачам. Като е с техника е друго, обаче въздух не ми стига да бера на ръка небесната. Не ги бера всичките, ако се засиля да бера изобщо. Ще чакам да направят бутона за сортиране и малко по малко може да ги прегледам, но наистина, нямам нерви за всичките.
     
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ами хубаво,нека си стоят за украса,само че аз мойте не ги искам за украса а да ми носят точки.
     
    .TAINNA., -niksan- и DILQNADELI харесват това.
  7. Doremi

    Doremi Старши болярин

    И аз не ги искам за украса, но как си представяш актуализирането? Напиши това да дава това, онова друго - примерно. Представи по-развита идея, за да се навия да гласувам. Иначе това е една утопия.
     
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е ти искаш да изредя всеки ред по именно ли и какво да дава,това не е сериозно.Да кажем редове до 2015 да бъдат актуализирани и завишени точките им.Докато цъкалките излизат все по нови и нови и коя от коя по добра,можеш да я замениш,да махнеш стара от полето и да сложиш нова,това с редовете няма как да стане.Но извинявай редове носещи ми по 700 или 1000 ТО....не са актуални в сегашното развитие на играта.
     
    -helixme4o- и .TAINNA. харесват това.
  9. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Не всеки ред, естествено, но пример някакъв. Новите дават много точки, но и усилията и ресурсите са повече. Не е лоша идеята, но не ми е достатъчно подкрепена, а най- вече да се навие бп.
     
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    .TAINNA. харесва това.
  11. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Е, ок. :) Така си преценил да представиш идея, така да бъде.
     
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Има ли някакви минимални изисквания, които трябва да бъдат изпълнени, за да е приемлива и допустима за разглеждане дадена идея или просто си чешем езика заради хейта?
     
  13. milkoga1

    milkoga1 Господар

  14. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    По принцип всяка една идея трябва да има концепт, да е добре представена и обяснена! ... много изчерпателно! :)
    Както и да е, аз съм за идеята, въпреки критиките по отношение концепта, представянето и обяснението!
     
    gradinar4eto харесва това.
  15. БашФермер

    БашФермер Генерал

    твърдо за! това редове ли са?

    [​IMG]
     
    .TAINNA., milkoga1 и DILQNADELI харесват това.
  16. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Редове са, редове са! Оня ден нямах кьорава стотинка и вода да купя.Треволяците растяха неполети.
     
    -georgi88- харесва това.
  17. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Абе да си седят така-нищо им няма-на който не му харесват да не ги слага.Ако ви заемат място в слотовете-подарявайте ги на килограм на ПИТ.Ако БП се навият да ги актуализират-няма да се навият без нищо-ще ни актуализират портфейлите пфу.Я си кютайте и не се лакомясвайте амахаxDВ крайна сметка това са цъкалки и за салата 100 процента не ставатxDxDxDАко една цъкалка даваща-50000 ТО струва -10 бири кое ще предпочетете-цъкалката или бирата?
     
    Последна редакция: 14.11.17
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ми аз не пия - за мен 1 цъкалка с повечко салата, моля.
     
    Annabelx харесва това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Никой няма да се рзсърди редовете да се осъвременят като пенсиитеxD, дори ще се радвам да добавят едно изобилие от СХ, изобилие от ЛГxD:p.
     
    -helixme4o-, dedoto и milkoga1 харесват това.
  20. dedoto

    dedoto Адмирал

    де шоз късмет :music: дано в тая лудница от БП да вземат и да се объркат;):p